Praha Staré Město – Strategický

Please set Google maps API key before using this widget.

O klubu

Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušeností, podpora a rozvoj inovativních produktů a myšlenek.

Please set Google maps API key before using this widget.

Nejbližší akce klubu

No data was found

Členové

fotka-lenkahorackova II-cpa

Lenka Horáčková

Oblékáme interiéry již 25 let. Pro naše klienty ze soukromé i profesionální sféry navrhujeme textilní dekorace a závěsné systémy. Při spolupráci s architekty a designéry ctíme jejich ideu, kterou podporujeme znalostí trhu a zkušenostmi. Poskytujeme odborné poradenství a rychlý servis. Ke klientům vždy přistupujeme s respektem, jejich spokojenost zajišťujeme promyšlenou přípravou kolekcí, dle požadavků. Zákazníci se k nám vrací i po 15 letech.

Dodavatele máme prověřené mnohaletou spoluprácí a víme, že je na ně spolehnutí. Na naše závěsné systémy dáváme nadstandardní záruku 10 let a textilie zpracováváme ve vlastních dílnách.

Naší výsadou je zajišťování autorského dozoru.

Smyslem naší práce je vytvářet krásné prostředí, které působí pozitivně.

Finestra s.r.o
záclony, závěsy, garnýže, kolejničky
Webp.net-resizeimage (2)

Štěpánka Zinkaizlová

Česká mincovna z Jablonce nad Nisou je spolehlivým partnerem České národní banky již od svého založení v roce 1993. Za tu dobu vyrazila na 3,5 miliardy mincí. Pro ČNB vyrábí veškeré kovové oběživo, ale také všechny zlaté a stříbrné pamětní mince s nominálními hodnotami 200, 500, 5 000 a 10 000 Kč.
Vedle výroby pro potřebu státu Česká mincovna každoročně připravuje vlastní emisní plán, který obsahuje stovky titulů. Snoubí se v nich špičkové umělecké a řemeslné zpracování, přísně omezený emisní náklad a přednosti drahých kovů. Dárkové mince a medaile jsou pak určené k různým příležitostem jako např. novorozeným miminkům, novomanželům či absolventům škol a je možné na ně vyrýt osobní věnování.

Česká mincovna, a.s.
Ražba oběžných mincí, českých pamětních mincí, investiční produkty z drahých kovů
Martin-Foltanovic-Ceskaalaince

Martin Foltanovič

WOLF JE NASTAVENÝ NA MĚ –

vystihuje vaši potřebu a náš základní cíl. Člověk je ústředním středobodem našeho zájmu, naší práce. Soustřeďujeme se nejen na to základní, co potřebujeme k životu, nýbrž také na naše přání týkající se komfortu a pocitu bezpečí. Optimální vnitřní klima je víc než jen teplota a vlhkost vzduchu: je to součást kvality života. Na trh dodáváme plynové vytápěcí systémy, tepelná čerpadla, vytápěcí systémy se solárními kolektory, zásobníkové systémy, větrací systémy a centrální domovní techniku.
Více inspirace o našich řešeních zjistěte ve videu.

Wolf Česká republika, s.r.o.
Tepelná technika, plynové kotle, tepelná čerpadla
Jan

Jan Laibl

Moji 16letou vášeň pro prodej a obchod jsem transformoval do podnikání. A stal jsem se spolumajitelem několika firem. Nedokážu si představit, že bych neprošel i kritickými momenty a neodnesl si cenné zkušenosti, které vždy vedly k jednomu – kooperaci s lidmi. Proto jsem opravdu vděčný, že jsme se s Liborem domluvili na šíření společných zkušeností s cílem posunout český trh podnikání. Venku hodiny tikají a stagnace je pomalý úpadek. A proto vám vytvoříme bezpečné prostředí pro udržitelný růst vaší firmy.

Česká podnikatelská aliance, s.r.o.
Platforma podnikatelských klubů
Lukas-podzimek-clen-cpa

Lukáš Podzimek

V Channel Partners pomáháme firmám zvyšovat prodejní výsledky a počet spokojených zákazníků. Již od roku 2009 se zaměřujeme na outsourcing prodeje a na call centrové služby. Našim zákazníkům zajišťujeme příchozí hovory, zákaznické linky, různé průzkumy a generujeme leady pro obchodní oddělení. Rádi se budeme podílet i na vašem projektu a zajištění obchodních cílů v dlouhodobém horizontu.

Channel Partners, s.r.o.
outsourcing prodeje a call centra
Libor

Libor Zinkaizl

Během své 25leté podnikatelské dráhy jsem měl příležitost vybudovat několik úspěšných firem, které procházely všemi vývojovými fázemi. Stál jsem u zrodu českých podnikatelských klubů a networkingu, kde jsem propojoval více než pět tisíc firem. Tato zkušenost mi dala poznání, že spolupráce mezi menšími a středními firmami je cesta ke stabilitě a trvale udržitelnému růstu. Pokud však tuto spolupráci posuneme díky podnikatelským aliancím na vyšší úroveň, pak i menší firmy budou mít možnost stát se klíčovými hráči na českém i mezinárodním trhu.

Česká podnikatelská aliance
platforma podnikatelských klubů
frantisek-skolnik-onlinesales-cpa

František Školník

Marketing pro nás znamená prodat. Tímto heslem se řídíme při přípravě marketingových strategií i následné výrobě marketingových nástrojů. Dbáme na to, aby peníze za marketing pro našeho klienta nebyly peníze utracené, ale peníze správně investované.  V rámci strategie navrhujeme cestu opřenou o konkurenční výhody, hodnoty značky a reálný užitek klientova produktu/služby, který svým zákazníkům přináší. Na základě strategie poté zodpovědně vyrábíme konkrétní marketingové nástroje ze strategie vycházející a staráme se o to, aby se dostali prostřednictvím vhodných kampaní k té správné cílové skupině. Všemi těmito kroky podporujeme růst značky našich klientů a zvyšujeme tím jejich obchodní výsledek.

Agentura OnlineSales.cz, s.r.o.
marketing
daniela-jurasikova-osobniasistentky-cpa

Daniela Jurašíková

Osobníasistentka.cz poskytuje firmám a podnikatelům profesionální virtuální asistentky pro dlouhodobou spolupráci. Klienti hradí pouze za čas, který asistentka pro ně reálně pracuje, šetříme tak jejich náklady na zaměstnance, vybavení či jejich rozvoj. Asistentky pro naše klienty zvedají hovory, dohlédávají data na internetu, organizují kalendáře klientů, spravují sociální sítě, fakturace či delegují informace napříč firmou. Jsme plnohodnotným virtuálním partnerem, a proto s námi už nejste na byznys sami.

Asistentka CZ
Virtuální asistentky

Příspěvky členů

16. 4. 2021

IT a technologie

Přechod do online prostředí a využití virtuální asistentky

16. 4. 2021

Marketing

Vyberte si správného partnera pro svůj marketing

15. 4. 2021

Strategické řízení

Aliance – zdroj růstu vašeho byznysu

14. 4. 2021

Tvořivost a inovace

Proč jít do strategické aliance a jaké tam jsou překážky?

Návštěva akce jako host

Vyplňte formulář níže a my se vám obratem do 48 hodin ozveme, domluvíme se na detailech a pomůžeme vám vybrat vhodnou akcí pro vás.

Odeslaním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Žádost o členství

Vyplňte formulář níže a my se vám obratem do 48 hodin ozveme, domluvíme se na detailech a pomůžeme vám vybrat ten pravý klub pro vás.

* Povinný údaj

Odeslaním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.