Možnosti polygrafického zpracování reklamních předmětů

Pavel Douša

Vzhledem k dnešní digitální technologii se P.A.TISK s.r.o. přizpůsobuje současným trendům. Zaměřujeme se i na malonákladové zakázky, kde i při malých nákladech lze vyrobit velmi hezký výrobek.

Naší specialitou je návrh a výroba reklamních a dárkových obalů z papíru a kartonu. Na dárek či výrobek navrhneme obal. Zpracujeme grafický návrh s možností různých efektů. Zhotovení a následné kompletace se odehrává v chráněné dílně s možností následné distribucí.

Papírové tašky s potiskem, nebo krabičky s potiskem mají nejdůležitější marketingovou a obchodní výhodu. Propagace jména nebo loga společnosti se rychle šíří. Obchodní partneři se stávají živou reklamou Vaší společnosti. Naše nabídka papírových tašek i krabiček je velmi široká, jak z hlediska velikosti, barev, tvarů, ale i materiálů. Tašky i krabičky mohou být z přírodního materiálu. Které jsou plně recyklovatelné, nebo mohou mít dárkový efekt. Je možné využít několik tiskových technik jako jsou lesklé, nebo naopak matné efekty včetně 3D UV laku.

Tisk ceninových dokumentů s vysokým stupněm ochrany jako losy, stravenky, poukázky, bankovní akcie, šekové knížky a jiné…,dokážeme využít řadu ochranných prvků. Mezi ně patří třeba ražba, mikro perforace, číslování, hologramy a speciální barvy.

Zabýváme se také standardní polygrafickou výrobou. Jako příkladem jsou reklamní bloky s logem nebo názvem firmy, které jsou nezbytnou součástí každé prezentace. Umíme personifikaci běžných komerčních tiskovin: jména, adresu, QR kódů, EAN kódů, v černé barvě, nebo v barevném provedení. V oblasti direct mailingu realizujeme hromadné korespondence, distribuce časopisů.

P.A.TISK s.r.o. se na tiskovém trhu úspěšně pohybuje už přes 3 roky, za tuto dobu nabídl klientům komplexní servis oblastí polygrafie. Zakládáme si na přátelských vztazích založených na znalosti klienta a trhu.

Pracujeme v oboru přes 30 let a víme co klient potřebuje, tak aby byl plně spokojen a vracel se. Ať už se jedná o grafické návrhy, kdy přinášíme vlastní kreativitu klientovi v grafice a tím pádem nové pohledy na zakázku jako jsou speciální efekty, nové materiály, makety před realizaci, vazby apod.

V neposlední řádě také vhodné zvolení tiskové technologie, tiskového stroje nebo efektivní kombinací tiskových technik, kde klientům dokážeme ušetřit peníze v rozpočtu na zakázku.

Mohlo by vás také zajímat

13. 11. 2023

Právní služby

MÁ SMYSL SI REGISTROVAT OCHRANNOU ZNÁMKU A CO TO VLASTNĚ OCHRANNÁ ZNÁMKA JE?

23. 10. 2023

Právní služby

WHISTLEBLOWING – ÚČINNOST NOVÉHO ZÁKONA SE BLÍŽÍ!

23. 10. 2023

Marketing

Dosáhněte vyšších zisků efektivním online marketingem

17. 10. 2023

IT technologie

Zveme vás na konferenci o revoluci v pořízení firemního systému

Přihlaste se k odběru našich článků

Pravidelnou dávku nového obsahu našeho magazínu budete
dostávat přímo do e-malové schránky. Žádný spam. Slibujeme!

Pravidelnou dávku nového obsahu našeho magazínu budete dostávat přímo do e-malové schránky. Žádný spam. Slibujeme!