Naše aktivity

Budujeme inspirativní prostředí pro stejně smýšlející majitele firem, kteří vyznávají stejné hodnoty. Jsme platforma podnikatelských klubů, která podporuje růst firem založený na vzájemné spolupráci. V České podnikatelské alianci získáte nové zakázky díky doporučením a aliancím. Všichni si mezi sebou vytváříme pracovní přátelství a sdílíme své zkušenosti napříč generacemi.
Setkávání majitelů
firem a CEO
Doporučení na nové
zakázky a bonitní klienty
Mastermind
a osobní rozvoj
Aliance jako vyšší forma spolupráce

Setkání majitelů firem
a CEO

Setkání majitelů firem a CEO

Víme, že majitelé často nemají s kým konzultovat důležité otázky ohledně svého podnikání. Proto jsme se rozhodli iniciovat, organizovat a zastřešovat spolupráci jednotlivých podnikatelů. Koho v našem klubu můžete potkat? 

Doporučení na nové
zakázky a bonitní klienty

Doporučení na nové zakázky a bonitní klienty

Sami jsme podnikatelé, a proto vytváříme prostor, kde ostatní podnikatelé získají širší přehled a inspiraci. Chceme, aby naši členové díky organizované spolupráci a aliancím navyšovali obraty svých firem a získávali nové zakázky.

Mastermind
a osobní rozvoj

Mastermind a osobní rozvoj

Díky vlastním zkušenostem s podnikáním víme, jak důležité je podporovat osobní rozvoj a vzdělávání. Děláme vše proto, abychom využili potenciál každého člena. Jednoduše řečeno u nás nenecháme nikoho stát v koutě.

Aliance jako vyšší
forma spolupráce

Aliance jako vyšší forma spolupráce

Jsme iniciátory, organizátory a mediátory podnikatelských vazeb už několik let a máme know-how ve vytváření podnikatelských aliancí. Bereme je jako nejvyšší formu organizované spolupráce.

Žádost o členství

Vyplňte formulář níže a my se vám obratem do 48 hodin ozveme, domluvíme se na detailech a pomůžeme vám vybrat ten pravý klub pro vás.

* Povinný údaj

Odeslaním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Návštěva akce jako host

Vyplňte formulář níže a my se vám obratem do 48 hodin ozveme, domluvíme se na detailech a pomůžeme vám vybrat vhodnou akcí pro vás.

Odeslaním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.