Dosáhněte vyšších zisků efektivním online marketingem

Martina Scheiner

Velká část našich každodenní činností se přesouvá do online prostoru a u nakupování to platí dvojnásob. Pokud v dnešní době podnikáte, rozhodně nestačí mít web a sociální sítě – konkurence na internetu je příliš vysoká. S tím, aby byly vaše aktivity v digitálním prostoru komplexní a navzájem propojené, vám může pomoci například online marketingová agentura Marion Marketing. Co všechno vlastně pod online marketing spadá a co vám přinese spolupráce se specialisty?

Internet v současné době využívá více než 90 % dospělé české populace a naprostá většina z nich na něm pravidelně nakupuje. Z toho jasně vyplývá, že pokud nabízíte nějaký produkt či službu, musíte být pro své zákazníky k dispozici online. Zároveň platí, že na internetu je dnes už téměř každá firma či podnikatel, takže musíte umět zákazníky zaujmout a nabízet jim přesně to, co v danou chvíli hledají. Musíte být zkrátka vždy o krok před vaší konkurencí.

Online agentura Marion Marketing si zakládá na komplexním přístupu, který spojuje všechny součásti digitálního marketingu do funkčního celku tak, aby přinášel maximální výsledky. Základem všech marketingových aktivit je marketingová strategie, která stanoví měřitelné cíle s ohledem na trh, konkurenci a rozpočet konkrétního klienta.

Vše začíná u správného nastavení a propojení analytických webových nástrojů, což vám umožní získat a následně nakládat s obrovským množstvím dat, která jsou o návštěvnících webu k dispozici. Díky tomu budete moci reklamy velmi přesně cílit na ty, u koho je nejvyšší pravděpodobnost, že váš produkt či službu potřebují. Podle Martiny Scheiner, zakladatelky a majitelky Marion Marketingu, je ve vysoce konkurenčním prostředí internetu dále nezbytné zvýšit návštěvnost webu. O tom, jak být v online světě vidět, sepsala dokonce článek nabitý užitečnými radami.

Marketingoví specialisté z Marion Marketingu se zabývají i dalšími oblastmi digitální prezentace: nastavením a zacílením reklam na webu i sociálních sítích, poutavým obsahem v podobě kvalitních textů a vyladěné grafiky, tvorbou newsletterů a správou sociálních sítí. Nadstavbou nad tím vším je dnes velmi žádaný influencer marketing, v rámci kterého mohou vaše produkty či služby doporučovat vlivné osobnosti online světa. Popsaný komplexní přístup k online marketingu vám pomůže nejen zvýšit prodeje a zisk, ale také vybudovat důvěryhodnou značku, na kterou zákazníci nedají dopustit.

Pokud byste na internetu a sociálních sítích rádi zazářili, není nic jednoduššího, než si se specialisty z Marion Marketingu sjednat bezplatnou schůzku. Uvidíte, že nebudete litovat!

Mohlo by vás také zajímat

13. 11. 2023

Právní služby

MÁ SMYSL SI REGISTROVAT OCHRANNOU ZNÁMKU A CO TO VLASTNĚ OCHRANNÁ ZNÁMKA JE?

23. 10. 2023

Právní služby

WHISTLEBLOWING – ÚČINNOST NOVÉHO ZÁKONA SE BLÍŽÍ!

23. 10. 2023

Marketing

Dosáhněte vyšších zisků efektivním online marketingem

17. 10. 2023

IT technologie

Zveme vás na konferenci o revoluci v pořízení firemního systému

Přihlaste se k odběru našich článků

Pravidelnou dávku nového obsahu našeho magazínu budete
dostávat přímo do e-malové schránky. Žádný spam. Slibujeme!

Pravidelnou dávku nového obsahu našeho magazínu budete dostávat přímo do e-malové schránky. Žádný spam. Slibujeme!