Praha – Nové Město

Please set Google maps API key before using this widget.

O klubu

Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušeností, podpora a rozvoj inovativních produktů a myšlenek.

Please set Google maps API key before using this widget.

Nejbližší akce klubu

13
Prosinec
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
10
Leden
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
31
Leden
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
21
Únor
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
13
Březen
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
03
Duben
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...

Členové

MZ_profilové foto2023

Marek Zagora

Be Office – kompletní dotační management

Be Office je dynamická společnost se zkušenostmi více než 13 let v oboru dotačního managementu. Specializujeme se na klíčové obory současnosti – digitalizace, vzdělávání a marketing.

Zkušenosti a schopnosti:
Díky našim rozsáhlým zkušenostem a hlubokému porozumění legislativy jsme dosáhli téměř 100% úspěšnosti ve schvalování projektů.

Osobní přístup:

Naším cílem není jen získat dotaci, ale stát se partnerem pro rozvoj a růst vašeho podnikání.

Vyhledávání vhodných dotačních titulů:
Pro naše klienty aktivně vyhledáváme vhodné dotační tituly a příležitosti. Naše rozsáhlá databáze dotačních možností a přímé kontakty s dotačními orgány nám umožňují rychle identifikovat a reagovat na nové příležitosti.

Jsme tady pro to, abychom vaše vize proměnili ve skutečnost s podporou dotací, které posunou vaše podnikání na vyšší úroveň.

SAVE AREA s.r.o.
Zpracování dotací
vertical_tagline_on_corporate_by_logaster
cpa_fofka_simon

Simon Flemr

Náš spolek vznikl s jedním jednoduchým cílem: podporovat obce, města ale i jednotlivce v ochraně přírody a aktivně bojovat proti klimatickým změnám.

Chceme pomáhat všem těm, kteří nemají potřebné personální a finanční zázemí efektivně čerpat prostředky z veřejných zdrojů financování. Pro ně zpracováváme, administrujeme i realizujeme jednotlivá opatření v oblasti výsadby stromů a zadržování vody v krajině.

Náš tým je stabilní a tvoří ho zkušení obchodníci, profesionální krajinní architekti, projektanti a zahradníci.

Natura verde NNO z.s.,
Zahradnictví
milos-server

Miloš Slavíček

V Michelle reality děláme kompletní servis realitní kanceláře, v poslední době se zaměřujeme na Neveřejné zakázky jako například, činžovní domy, luxusní vily, multifunkční areály, ale především nemovitostí z insolvencí a exekucí po celé ČR. Dále pak pomáháme lidem, kteří se ocitnou ve finančních potížích s odkupem nemovitosti a vyplacením pohledávky.


Na trhu nemovitostí je mnoho možností, na koho se obrátit. Dobrý makléř Vám řekne přesný plán prodeje, či pronájmu Vaší nemovitosti a rovnou stanoví cenu včetně provize. Je důležité, aby makléř jasně definoval výši provize a od koho ji bude požadovat. To by měl být základní parametr při výběru dobrého makléře.


U nás je toto běžným standardem. Přistupujeme ke své práci s profesionálním přístupem, opřeným o dlouholeté zkušenosti s budováním hodnoty při prodeji, či pronájmu. Samozřejmostí je splnění zákonných povinností s ohledem na nejnovější zákon o realitním trhu, který je platný od 3.3.2020.

Michelle real invest s.r.o.,
Realitní kancelář
Foto Martin Navrátil

Milan Navrátil

Jsme tým právních, daňových a účetních specialistů, připravených Vám pomoci v každé situaci, ať už se to týká podnikání a nebo osobního života.

Na jakýkoliv právní, daňový, nebo účetní problém pro Vás máme připraveného odborníka, který se konkrétní problematice dlouhodobě věnuje. Díky tomu můžeme nabídnout vždy služby na té nejvyšší úrovni a zároveň Vám tím šetříme čas i vynaložené finanční prostředky.

Naším cílem ovšem není jen poskytování špičkových právních, daňových a účetních služeb, ale také vzájemné propojování všech našich klientů, a tím pádem rozšiřování možností pro růst jejich podnikání.

Advokátní kancelář Petráš Rezek s.r.o.
Advokátní kancelář
cpa_DSC_3686_upraveny_300x300

Martina Scheiner

Jsme online marketingová agentura zaměřená na propagaci a prezentaci vašich služeb a produktů v online prostředí. Pomůžeme vám s kompletní strategií a realizací vaší reklamy na internetu.

Naše služby:

  • Reklamní kampaně na sociálních sítích
  • Prezentace a reklama na Google a Sklik
  • Tvorba obsahu
  • Správa a optimalizace profilů na sociálních sítí
  • Influencer marketing
  • SEO analýza
  • E-mail marketing
  • Nastavení měřících nástrojů

Jak celý proces probíhá?

ANALÝZA A OPTIMALIZACE

Provedeme analýzu, na jejímž základě nastavíme efektivní reklamní kampaně.  

MARKETINGOVÝ PLÁN

Na základě vašich marketingových cílů sestavíme publikační plán na míru každé jednotlivé reklamní kampani.

TVORBA KAMPANÍ

Při tvorbě kampaní je pro nás důležité zaměření vaší značky na cílovou skupinu a generování nových zákazníků.

SPRÁVA KAMPANÍ

Nastavení kampaní a jejich pravidelná správa a optimalizace.

MARION MARKETING S.R.O
Online marketingová agentura
Bez názvu (Úvodní fotka na Facebooku) (1080 × 1080 px) (4)
cpa_marian_tomko_ctverec_1_25

Marián Tomko

Vaše moderní finanční oddělení

Optimalizujeme. Digitalizujeme. Automatizujeme.

Jsme tým manažerských účetních, datových scientistů a business konzultantů. Měníme způsob řízení firemních financí a pokračujeme i tam, kde běžný účetní končí.

Rozumíme datům a jejich potenciál využíváme pro rozvoj startupů, scaleupů a středních firem hledajících změnu.  Naši klienti působí ve více než 20 zemích světa, kde jim nabízíme komplexní modernizaci business administrativy a profesionalizaci finančního managementu.

Pomáháme vyřešit i složitější otázky, jako jsou např. zabezpečení a optimalizace financování, daňové optimalizace, manažerský reporting, business intelligence, procesní automatizace, firemní digitální transformace či vývoj aplikací.

Svou práci stavíme na moderních technologiích, bezpapírových procesech a spolehlivých partnerech.

Dype s.r.o.
Účetnictví, daně
Pavel_Dousa_cpa_ctverec_30

Pavel Douša

Specialista v komplexním zajištění tiskových nebo polygrafických zakázek.

Máme 30 let zkušenosti v polygrafii.

Naším záměrem je nabídnout klientům odborné poradenství, optimalizovat jejich potřeby a požadavky na polygrafické zpracování.  Díky znalosti trhu můžeme vhodně využívat adekvátních technologií, které jsou v danou chvíli na trhu k dispozici.

Grafické návrhy včetně konstrukcí obalů.

Kompletace výrobku, lepení krabic apod. v chráněné dílně a možnost náhradního plnění

Zhotovení maket před realizací.

Individuální servis pro klienty.

P.A. TISK s.r.o.
Polygrafie, tisk
P.A-Tisk_150x150px_cps
cpa_Lubomir Novohradsky

Lubomír Novohradský

Tvoříme a nabízíme nezapomenutelné produkty!

Co to znamená?

Pod produktem si můžete představit video, ve kterém ukážete to, co chcete, aby si druzí zapamatovali. Může to být představení firmy, produktu nebo vaší služby.

My video zanalyzujeme, natočíme a sestříháme tak, aby dosáhlo představ vašich i cílových zákazníků!

Záleží nám především na tvorbě, která nemusí být kvantitativní, ale hlavně kvalitativní – dbáme proto na rychlost, jednoduchost a zapamatovatelnost!

Zábavná média s.r.o.
Tvorba videí
stažený soubor

Renata Sokolíková

Renáta Sokolíková zastupuje Allianz pojišťovnu, která je součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. V České republice působí Allianz pojišťovna od r. 1993, a od té doby uzavřela více něž 10 milionů smluv a drží si tak místo 3. největší pojišťovny v ČR.

Filozofií Allianz pojišťovny je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

V roce 2016 obdržela pojišťovna ocenění Pojišťovna roku a její pojistné produkty získávání každoročně ocenění odborné veřejnosti Zlatá koruna.

Allianz patří mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšuje. V rámci podnikatelského pojištění se klientům věnuje individuálně a dokáže najít řešení pro krytí i specifických potřeb v pojištění. 

Allianz pojišťovna, a.s.
pojišťovnictví
cpa_foto_petr_batal_portret_2_30

Petr Batal

Talent’em je HR tech společností stojící na know-how ostřílených recruiterů a vizi zkušeného vedení. Naším cílem je modernizace HR odvětví a inovace v náboru.

Vznikli jsme spojením job portálu Monster CZ a HR consultingu. Skloubili jsme získané poznatky z oblasti recruitmentu s vývojem automatizované umělé inteligence. Ukazujeme tak snadnější a rychlejší cestu ke kandidátům. Zefektivňujeme náborový proces a prokazatelně šetříme čas a náklady všem zúčastněným stranám.

S námi získáte 3 ideální kandidáty již během 5-10 dní.

Talentem s.r.o.
recruitment
fotka-jan-krasnican-cpa

Jan Krasničan

Společnost je na trhu od roku 2010 kdy začala s prodejem sanitárního a topenářského zboží přes internet, postupně docházelo k rozšiřování služeb o projekční práce v oboru TZB, designové návrhy a realizace koupelen a sociálních zařízení, projektování a realizace výměníkových stanic, kotelen apod. Dnes nabízíme komplexní realizace TZB zakázek (vč. všech souvisejících profesí) na klíč.

KGM Trade s.r.o.
topení, chlazení, vzduchotechnika, rozvody plynu, vody a kanalizace
Jan

Jan Laibl

Moji 16letou vášeň pro prodej a obchod jsem transformoval do podnikání. A stal jsem se spolumajitelem několika firem. Nedokážu si představit, že bych neprošel i kritickými momenty a neodnesl si cenné zkušenosti, které vždy vedly k jednomu – kooperaci s lidmi. Proto jsem opravdu vděčný, že jsme se s Liborem domluvili na šíření společných zkušeností s cílem posunout český trh podnikání. Venku hodiny tikají a stagnace je pomalý úpadek. A proto vám vytvoříme bezpečné prostředí pro udržitelný růst vaší firmy.

Česká podnikatelská aliance, s.r.o.
Platforma podnikatelských klubů
Libor

Libor Zinkaizl

Během své 25leté podnikatelské dráhy jsem měl příležitost vybudovat několik úspěšných firem, které procházely všemi vývojovými fázemi. Stál jsem u zrodu českých podnikatelských klubů a networkingu, kde jsem propojoval více než pět tisíc firem. Tato zkušenost mi dala poznání, že spolupráce mezi menšími a středními firmami je cesta ke stabilitě a trvale udržitelnému růstu. Pokud však tuto spolupráci posuneme díky podnikatelským aliancím na vyšší úroveň, pak i menší firmy budou mít možnost stát se klíčovými hráči na českém i mezinárodním trhu.

Česká podnikatelská aliance
platforma podnikatelských klubů
Webp.net-resizeimage (2)

Štěpánka Zinkaizlová

Česká mincovna z Jablonce nad Nisou je spolehlivým partnerem České národní banky již od svého založení v roce 1993. Za tu dobu vyrazila na 3,5 miliardy mincí. Pro ČNB vyrábí veškeré kovové oběživo, ale také všechny zlaté a stříbrné pamětní mince s nominálními hodnotami 200, 500, 5 000 a 10 000 Kč.
Vedle výroby pro potřebu státu Česká mincovna každoročně připravuje vlastní emisní plán, který obsahuje stovky titulů. Snoubí se v nich špičkové umělecké a řemeslné zpracování, přísně omezený emisní náklad a přednosti drahých kovů. Dárkové mince a medaile jsou pak určené k různým příležitostem jako např. novorozeným miminkům, novomanželům či absolventům škol a je možné na ně vyrýt osobní věnování.