Praha – Nové Město

Please set Google maps API key before using this widget.

O klubu

Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušeností, podpora a rozvoj inovativních produktů a myšlenek.

Please set Google maps API key before using this widget.

Nejbližší akce klubu

12
Říjen
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
26
Říjen
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
09
Listopad
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
23
Listopad
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
07
Prosinec
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
21
Prosinec
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...

Členové

cpa_Lubomir Novohradsky

Lubomír Novohradský

Tvoříme a nabízíme nezapomenutelné produkty!

Co to znamená?

Pod produktem si můžete představit video, ve kterém ukážete to, co chcete, aby si druzí zapamatovali. Může to být představení firmy, produktu nebo vaší služby.

My video zanalyzujeme, natočíme a sestříháme tak, aby dosáhlo představ vašich i cílových zákazníků!

Záleží nám především na tvorbě, která nemusí být kvantitativní, ale hlavně kvalitativní – dbáme proto na rychlost, jednoduchost a zapamatovatelnost!

Zábavná média s.r.o.
Tvorba videí
TyjM9u-w

Jana Kneschke

Pomáháme značkám, produktům a službám na svět. Najdeme způsoby, jak oslovit cílovou skupinu, se kterou jste dosud nehovořili, nebo jak z jednorázového nákupu vytvořit opakovaný. Navrhneme komunikační strategii, nastavíme procesy, zajistíme realizaci. Optimalizujeme podle dostupných dat a kapacitních možností dodavatele. Naše know-how v rámci spolupráce rádi předáváme.

Naší nejsilnější stránkou je tvorba obsahu, zejména textového. Pro ten audiovizuální máme prověřené spolupracovníky.

Zajišťujeme kompletní redakční provoz pro odborně zaměřené platformy i pro lifestyle. Máme zkušenosti s obsluhou desítek i jednotek článků měsíčně. Množství nemá dopad na kvalitu.

Adaptujeme kampaně a materiály do našeho prostředí, nebo naopak pro zahraniční trh s ohledem na specifika místního kulturního prostředí

VORTUM s.r.o.
marketingová agentura
Martin Sigut-cpa

Martin Šigut

Algorim je IT integrátor, na trhu od roku 2012. Tým společnosti tvoří projektoví manažeři a profesionálové vývoje software, návrhu, architektury a dalších kompetencí které společně pomáhají klientům na cestách od prvotní myšlenky k fungujícím systémům.

Při práci na projektech se opíráme o silnou a lidskou komunikaci, zkušenosti z projektů v ČR a USA a zejména úspěšné technologie, často ty nejmodernější, které lze pro řešení svěřených řešení najít.

Martin Šigut je společně s Lukášem Novotným zakladatelem společnosti. Vedle IT projektového světa působí jako nezávislý producent v oblasti klasické a jazzové hudby.

Algorim, s. r. o.
IT integrátor
fotka-jan-krasnican-cpa

Jan Krasničan

Společnost je na trhu od roku 2010 kdy začala s prodejem sanitárního a topenářského zboží přes internet, postupně docházelo k rozšiřování služeb o projekční práce v oboru TZB, designové návrhy a realizace koupelen a sociálních zařízení, projektování a realizace výměníkových stanic, kotelen apod. Dnes nabízíme komplexní realizace TZB zakázek (vč. všech souvisejících profesí) na klíč.

KGM Trade s.r.o.
topení, chlazení, vzduchotechnika, rozvody plynu, vody a kanalizace
Libor

Libor Zinkaizl

Během své 25leté podnikatelské dráhy jsem měl příležitost vybudovat několik úspěšných firem, které procházely všemi vývojovými fázemi. Stál jsem u zrodu českých podnikatelských klubů a networkingu, kde jsem propojoval více než pět tisíc firem. Tato zkušenost mi dala poznání, že spolupráce mezi menšími a středními firmami je cesta ke stabilitě a trvale udržitelnému růstu. Pokud však tuto spolupráci posuneme díky podnikatelským aliancím na vyšší úroveň, pak i menší firmy budou mít možnost stát se klíčovými hráči na českém i mezinárodním trhu.

Česká podnikatelská aliance
platforma podnikatelských klubů
Fotka Ed

Eduard Hlava

Věnuji se automatizaci obchodních a marketingových procesů. Mám za sebou stovky automatizací, které šetří klientům tisíce hodin měsíčně, zlepšují vztahy se zákazníky a vydělávají jim peníze. Jsem specialista na Integromat.
V rámci optimalizace procesů nalézám slabá místa v procesech firem, navrhuji nové procesy nebo zefektivňuji ty stávající.
Firmám též pomáhám vytvářet zadání k informačním systémům, nastavit správná očekávání a cíle nového projektu, zpracovávám podklady pro dodavatele včetně UI a pomáhám klientům komunikovat s dodavateli.
Provozuji server TyAutomaty.cz nabízející předpřipravené softwarové roboty pro obchod, marketing a administrativu.
Eduard Hlava

Ing. Eduard Hlava
Digitalizace a automatizace firemních procesů
Logo Ed Hlava
Sona Petraskova - clen - cpa

Soňa Petrášková

Linka bezpečí je nezisková organizace provozující dvě sociální služby. Na čísle 116111 fungujeme pro děti jako Linka bezpečí a dospělým jednajícím v zájmu dítěte pomáháme na Rodičovské lince 606 021 021. Obě linky poskytují krizovou intervenci klientům, kteří se na nás obracejí zejména v těžkých životních situacích například při úzkostech, sebevražedných myšlenkách, sebepoškozování, v situacích, kdy jsou oběťmi trestných činů, při potížích v rodinných, partnerských nebo ve vrstevnických vztazích. Linka bezpečí se také věnuje prevenci, vzdělávání odborníků, spolupracuje s řadou institucí a na důležitost závažných témat upozorňuje prostřednictvím médií.

Linka bezpečí, z.s.
linka bezpečí
Linka bezpečí logo - cpa
Ondrej Wittek - clen - cpa

Ondřej Wittek

Od roku 1998 působí firma Schöck-Wittek s.r.o. jako výhradní zástupce německé společnosti Schöck Bauteile GmbH pro Českou republiku a Slovensko. Těžištěm činnosti podniku je vývoj kompletních stavebních systémů, které jsou součástí statického řešení a vykazují zároveň vynikající stavebně-fyzikální vlastnosti zabraňující např. vzniku tepelných nebo akustických mostů v budovách. Velký důraz je kladen nejen na stálou inovaci výrobků, ale i na servisní zabezpečení (spolehlivá a rychlá dodávka výrobků, dobře srozumitelné montážní návody s názornými obrázky nebo poradenský servis našich specialistů). Pod pojmem “kvalita” rozumíme usnadnění provádění staveb a zvýšení jejich bezpečnosti.

Schöck-Wittek s.r.o.
Stavební systémy
Schoeck logo cpa
Pavel-jirovec-clen-cpa

Pavel Jírovec

Prelude-reklama se zabývá výrobou značení a nosičů reklamního sdělení, ale i designových doplňků interiéru s ohledem na užitnou i vizuální kvalitu. Pohybujeme se na trhu od roku 2006. Vlastními výrobními i kreativními prostředky jsme schopni zajistit tiskový a brand servis velkých konferencí a eventů. Umíme se starat o potřeby velkých klientů se sítí poboček po celé republice, stejně tak poskytujeme služby i drobným živnostníků a menším firmám. Naším produktem je vizitka, plakát, polep výlohy, obří pozadí na podiu, reklamní plachta na dům, vstupní portál do obchodu, 3D logo, světelná reklama a mnoho dalšího. Naše služby zajišťujeme od návrhu až po instalaci. S námi budete viditelně lepší!

Prelude-reklama
Reklama
Prelude-reklama-logo-cpa
Martin-tetiva-cpa

Martin Tetiva

Zabýváme se komplexním poradenstvím v energetice a pomáháme zákazníkům snižovat jejich provozní náklady díky nákupu energií na burze a konkrétními možnostmi v místě odběru. V daném objektu dosahujeme snížení energetické náročnosti za pomoci využití moderních energetických systémů. Navrhujeme vytápění tepelnými čerpadly a výrobu vlastní elektřiny fotovoltaickými elektrárnami a na jejich pořízení vám pomůžeme se zajištěním aktuálních dostupných dotačních programů. Myslíme na ekologii a dlouhodobou udržitelnost.

BezPlýtvání.cz
Energetika
bezplytvani-logo-cpa
Jiri-Vohnout-clen-cpa

Jiří Vohnout

V Channel Partners pomáháme firmám zvyšovat prodejní výsledky a počet spokojených zákazníků. Již od roku 2009 se zaměřujeme na outsourcing prodeje a na call centrové služby. Našim zákazníkům zajišťujeme příchozí hovory, zákaznické linky, různé průzkumy a generujeme leady pro obchodní oddělení. Rádi se budeme podílet i na vašem projektu a zajištění obchodních cílů v dlouhodobém horizontu. 

Channel Partners, s.r.o.
Outsourcing prodeje a call centra
Tomas-Kloucek-foto-cpa

Tomáš Klouček

Když se řekne účetnictví, často se ozývá: „To je peklo.“ My v Pekle vám rádi s účetním peklem pomůžeme. Poskytujeme účetní a mzdové služby jak obchodním organizacím, tak neziskovkám a školám již přes 27 let. Působíme po celé ČR, díky využívání on-line účetnictví a elektronického archivu. Máme početný tým účetních, a tak vás nenecháme ve štychu ani při nenadálých událostech. Kromě našich služeb můžete využít i služeb našich spolupracujících firem, a to pomoc se zakládáním společností, dotacemi či digitalizací dokladů.

PEKLO II, s.r.o.
účetnictví a daně
Jiri-Horacek-foto-cpa

Jiří Horáček

Na poli advokátů a právníků se pohybuji přes 17 let. Díky dlouholetým zkušenostem vím, že lidé ocení právníka, který umí i složité problémy vysvětlit jednoduše a že praktická rada je víc než honosná kancelář. Na této myšlence jsme založili i advokátní kancelář AK Horáček, kde vám poradíme s obchodními smlouvami, pracovním právem, školským právem, ochranou osobních údajů, nemovitostmi a finanční regulací.

Horaček a partneři
Právo
Jan

Jan Laibl

Moji 16letou vášeň pro prodej a obchod jsem transformoval do podnikání. A stal jsem se spolumajitelem několika firem. Nedokážu si představit, že bych neprošel i kritickými momenty a neodnesl si cenné zkušenosti, které vždy vedly k jednomu – kooperaci s lidmi. Proto jsem opravdu vděčný, že jsme se s Liborem domluvili na šíření společných zkušeností s cílem posunout český trh podnikání. Venku hodiny tikají a stagnace je pomalý úpadek. A proto vám vytvoříme bezpečné prostředí pro udržitelný růst vaší firmy.

Česká podnikatelská aliance, s.r.o.
Platforma podnikatelských klubů
frantisek-skolnik-onlinesales-cpa

František Školník

Marketing pro nás znamená prodat. Tímto heslem se řídíme při přípravě marketingových strategií i následné výrobě marketingových nástrojů. Dbáme na to, aby peníze za marketing pro našeho klienta nebyly peníze utracené, ale peníze správně investované.  V rámci strategie navrhujeme cestu opřenou o konkurenční výhody, hodnoty značky a reálný užitek klientova produktu/služby, který svým zákazníkům přináší. Na základě strategie poté zodpovědně vyrábíme konkrétní marketingové nástroje ze strategie vycházející a staráme se o to, aby se dostali prostřednictvím vhodných kampaní k té správné cílové skupině. Všemi těmito kroky podporujeme růst značky našich klientů a zvyšujeme tím jejich obchodní výsledek.

Agentura OnlineSales.cz, s.r.o.