Praha – Nové Město

Please set Google maps API key before using this widget.

O klubu

Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušeností, podpora a rozvoj inovativních produktů a myšlenek.

Please set Google maps API key before using this widget.

Nejbližší akce klubu

22
Únor
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
15
Březen
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
05
Duben
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
17
Květen
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
07
Červen
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...
26
Duben
15:00
2 hod
Pravidelná klubová setkání členů a hostů, budování vztahů založených na důvěře, doporučení na nové zakázky, vzájemná inspirace a sdílení zkušenosti,...

Členové

Pavel_Dousa_cpa_ctverec_30

Pavel Douša

Specialista v komplexním zajištění tiskových nebo polygrafických zakázek.

Máme 30 let zkušenosti v polygrafii.

Naším záměrem je nabídnout klientům odborné poradenství, optimalizovat jejich potřeby a požadavky na polygrafické zpracování.  Díky znalosti trhu můžeme vhodně využívat adekvátních technologií, které jsou v danou chvíli na trhu k dispozici.

Grafické návrhy včetně konstrukcí obalů.

Kompletace výrobku, lepení krabic apod. v chráněné dílně a možnost náhradního plnění

Zhotovení maket před realizací.

Individuální servis pro klienty.

P.A. TISK s.r.o.
Polygrafie, tisk
P.A-Tisk_150x150px_cps
cpa_Lubomir Novohradsky

Lubomír Novohradský

Tvoříme a nabízíme nezapomenutelné produkty!

Co to znamená?

Pod produktem si můžete představit video, ve kterém ukážete to, co chcete, aby si druzí zapamatovali. Může to být představení firmy, produktu nebo vaší služby.

My video zanalyzujeme, natočíme a sestříháme tak, aby dosáhlo představ vašich i cílových zákazníků!

Záleží nám především na tvorbě, která nemusí být kvantitativní, ale hlavně kvalitativní – dbáme proto na rychlost, jednoduchost a zapamatovatelnost!

Zábavná média s.r.o.
Tvorba videí
stažený soubor

Renata Sokolíková

Renáta Sokolíková zastupuje Allianz pojišťovnu, která je součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. V České republice působí Allianz pojišťovna od r. 1993, a od té doby uzavřela více něž 10 milionů smluv a drží si tak místo 3. největší pojišťovny v ČR.

Filozofií Allianz pojišťovny je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

V roce 2016 obdržela pojišťovna ocenění Pojišťovna roku a její pojistné produkty získávání každoročně ocenění odborné veřejnosti Zlatá koruna.

Allianz patří mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšuje. V rámci podnikatelského pojištění se klientům věnuje individuálně a dokáže najít řešení pro krytí i specifických potřeb v pojištění. 

Allianz pojišťovna, a.s.
pojišťovnictví
cpa_foto_petr_batal_portret_2_30

Petr Batal

Talent’em je HR tech společností stojící na know-how ostřílených recruiterů a vizi zkušeného vedení. Naším cílem je modernizace HR odvětví a inovace v náboru.

Vznikli jsme spojením job portálu Monster CZ a HR consultingu. Skloubili jsme získané poznatky z oblasti recruitmentu s vývojem automatizované umělé inteligence. Ukazujeme tak snadnější a rychlejší cestu ke kandidátům. Zefektivňujeme náborový proces a prokazatelně šetříme čas a náklady všem zúčastněným stranám.

S námi získáte 3 ideální kandidáty již během 5-10 dní.

Talentem s.r.o.
recruitment
cpa_lukas-kruntorad_portrét

Lukáš Kruntorád

V SídloFirmyPraha5.cz nabízíme virtuální sídla pro firmy a OSVČ jak v Praze, tak mimo ni. Zároveň umíme založit množství různých typů firem na klíč do pár dnů a provádět v nich potřebné změny. Navíc poskytujeme služby účetní, právní, virtuální asistentky apod. Prostě vše, co můžou firmy či podnikatelé potřebovat. A to na 1 místě. U nás.

Svůj podnikatelský příběh s námi píše již přes 2 000 spokojených zákazníků, nabízíme 15 virtuálních sídel po celé ČR a dosud jsme založili přes 600 subjektů: s.r.o., a.s., spolky, nadační či invest. fondy, evropské firmy, …

SídloFirmyPraha5.cz
virtuální sídla • zakládání firem • služby pro firmy a OSVČ
cpa_rene_sion

René Sion

Značka Dallmayr se může pochlubit více než třísetletou tradicí. Historický dům lahůdek Dallmayr na mnichovské Dienerstrasse se stal známým v celém Německu. Své jméno získal v roce 1870 od obchodníka Aloise Dallmayra a od konce 19. století se řadí k předním delikatesním domům Evropy. V roce 1933 přistoupil do firmy K. W. Wille, který zde vybudoval specializované oddělení kávy. Úspěch společnosti Dallmayr spočívá ve vysoké náročnosti na kvalitu. V roce 2001 vstoupil Dallmayr na český trh, kde v návaznosti na německou tradici dbá především na kvalitu veškerých svých služeb, a to jak v oblasti gastronomie, tak i v samoobslužném vendingu. Exkluzivní kávu Dallmayr dodává i do kanceláří, hotelů a čerpacích stanic.

Dallmayr Vending & Office, k.s.
Káva, čaj, speciality – komplexní řešení pro firmy
foto-rv-ii_portret_web

Roman Voženílek

Jsme full-servisová digitální agentura EL TORO s vlastním vývojem. Zaměřujeme se na online v jeho komplexní podobě. 

Mezi naše hlavní pilíře patří:

  • marketing, 
  • vývoj, 
  • tvorba obsahu.

Tým marketingových specialistů se stará našim klientům o dlouhodobé plnění obchodních i strategických cílů. Tým developerů staví online B2C i B2B byznysy – zakázkové webové řešení, e-shopy a komplexní mobilní aplikace.  Naši tvůrci obsahu tvoří videa, poutavé texty a fotografie s jasným cílem zaujmout.

Za našimi výsledky, ale i férovým a otevřeným jednáním, si pevně stojíme, proto veškeré práce opíráme o garance. Jsme digitálním partnerem nových i zavedených společností, které chtějí naplno využívat veškerých výhod a příležitostí, které jim online prostředí nabízí.

Digitální agentura EL TORO
Digitální marketingová agentura
Martin Sigut-cpa

Martin Šigut

Algorim je IT integrátor, na trhu od roku 2012. Tým společnosti tvoří projektoví manažeři a profesionálové vývoje software, návrhu, architektury a dalších kompetencí které společně pomáhají klientům na cestách od prvotní myšlenky k fungujícím systémům.

Při práci na projektech se opíráme o silnou a lidskou komunikaci, zkušenosti z projektů v ČR a USA a zejména úspěšné technologie, často ty nejmodernější, které lze pro řešení svěřených řešení najít.

Martin Šigut je společně s Lukášem Novotným zakladatelem společnosti. Vedle IT projektového světa působí jako nezávislý producent v oblasti klasické a jazzové hudby.

Algorim, s. r. o.
IT integrátor
fotka-jan-krasnican-cpa

Jan Krasničan

Společnost je na trhu od roku 2010 kdy začala s prodejem sanitárního a topenářského zboží přes internet, postupně docházelo k rozšiřování služeb o projekční práce v oboru TZB, designové návrhy a realizace koupelen a sociálních zařízení, projektování a realizace výměníkových stanic, kotelen apod. Dnes nabízíme komplexní realizace TZB zakázek (vč. všech souvisejících profesí) na klíč.

KGM Trade s.r.o.
topení, chlazení, vzduchotechnika, rozvody plynu, vody a kanalizace
Jan

Jan Laibl

Moji 16letou vášeň pro prodej a obchod jsem transformoval do podnikání. A stal jsem se spolumajitelem několika firem. Nedokážu si představit, že bych neprošel i kritickými momenty a neodnesl si cenné zkušenosti, které vždy vedly k jednomu – kooperaci s lidmi. Proto jsem opravdu vděčný, že jsme se s Liborem domluvili na šíření společných zkušeností s cílem posunout český trh podnikání. Venku hodiny tikají a stagnace je pomalý úpadek. A proto vám vytvoříme bezpečné prostředí pro udržitelný růst vaší firmy.

Česká podnikatelská aliance, s.r.o.
Platforma podnikatelských klubů
Libor

Libor Zinkaizl

Během své 25leté podnikatelské dráhy jsem měl příležitost vybudovat několik úspěšných firem, které procházely všemi vývojovými fázemi. Stál jsem u zrodu českých podnikatelských klubů a networkingu, kde jsem propojoval více než pět tisíc firem. Tato zkušenost mi dala poznání, že spolupráce mezi menšími a středními firmami je cesta ke stabilitě a trvale udržitelnému růstu. Pokud však tuto spolupráci posuneme díky podnikatelským aliancím na vyšší úroveň, pak i menší firmy budou mít možnost stát se klíčovými hráči na českém i mezinárodním trhu.

Česká podnikatelská aliance
platforma podnikatelských klubů
Webp.net-resizeimage (2)

Štěpánka Zinkaizlová

Česká mincovna z Jablonce nad Nisou je spolehlivým partnerem České národní banky již od svého založení v roce 1993. Za tu dobu vyrazila na 3,5 miliardy mincí. Pro ČNB vyrábí veškeré kovové oběživo, ale také všechny zlaté a stříbrné pamětní mince s nominálními hodnotami 200, 500, 5 000 a 10 000 Kč.
Vedle výroby pro potřebu státu Česká mincovna každoročně připravuje vlastní emisní plán, který obsahuje stovky titulů. Snoubí se v nich špičkové umělecké a řemeslné zpracování, přísně omezený emisní náklad a přednosti drahých kovů. Dárkové mince a medaile jsou pak určené k různým příležitostem jako např. novorozeným miminkům, novomanželům či absolventům škol a je možné na ně vyrýt osobní věnování.

Česká mincovna, a.s.
Ražba oběžných mincí, českých pamětních mincí, investiční produkty z drahých kovů
Martin-Foltanovic-Ceskaalaince

Martin Foltanovič

WOLF JE NASTAVENÝ NA MĚ –

vystihuje vaši potřebu a náš základní cíl. Člověk je ústředním středobodem našeho zájmu, naší práce. Soustřeďujeme se nejen na to základní, co potřebujeme k životu, nýbrž také na naše přání týkající se komfortu a pocitu bezpečí. Optimální vnitřní klima je víc než jen teplota a vlhkost vzduchu: je to součást kvality života. Na trh dodáváme plynové vytápěcí systémy, tepelná čerpadla, vytápěcí systémy se solárními kolektory, zásobníkové systémy, větrací systémy a centrální domovní techniku.
Více inspirace o našich řešeních zjistěte ve videu.

Wolf Česká republika, s.r.o.
Tepelná technika, plynové kotle, tepelná čerpadla
Fotka Ed

Eduard Hlava

Věnuji se automatizaci obchodních a marketingových procesů. Mám za sebou stovky automatizací, které šetří klientům tisíce hodin měsíčně, zlepšují vztahy se zákazníky a vydělávají jim peníze. Jsem specialista na Integromat.
V rámci optimalizace procesů nalézám slabá místa v procesech firem, navrhuji nové procesy nebo zefektivňuji ty stávající.
Firmám též pomáhám vytvářet zadání k informačním systémům, nastavit správná očekávání a cíle nového projektu, zpracovávám podklady pro dodavatele včetně UI a pomáhám klientům komunikovat s dodavateli.
Provozuji server TyAutomaty.cz nabízející předpřipravené softwarové roboty pro obchod, marketing a administrativu.
Eduard Hlava

Ing. Eduard Hlava
Digitalizace a automatizace firemních procesů
Logo Ed Hlava